محلول ضدعفونی کننده چندمنظوره آنولیت اینوایرولایت Anolyte envirolyte

آنولیت برای ضد عفونی اشیاء مختلف (سطوح داخلی ، وسایل مراقبت از بیمار ، ظروف ، کتان ، تجهیزات بهداشتی ، مواد تمیز کننده دست ، سطوح ، میوه و سبزیجات و …. ( با ترکیب مشخص با آب )بدون ضرر جهت استفاده برای انسان و حیوان
کد محصول: Anolyte
زمان تحویل: 1 الی 2 روز
قیمت قبلی: 550,000 تومان
900,000 تومان
 • محلول ضدعفونی کننده چندمنظوره آنولیت اینوایرولایت Anolyte envirolyte 

  • حجم 20 لیتر
  •  از بین برنده ویروس ، باکتری و قارچ
  • قابل استفاده در مصارف پزشکی ، خانگی ، تصفیه آب و صنایع غذایی
  • ضد عفونی کننده دست ، سطوح ، میوه و سبزیجات و …. ( با ترکیب مشخص با آب )
  • بدون ضرر جهت استفاده برای انسان و حیوان
  • دارای مجوز از وزارت بهداشت و سازمان دامپزشکی

 • 1. آنولیت برای ضد عفونی اشیاء مختلف (سطوح داخلی ، وسایل مراقبت از بیمار ، ظروف ، کتان ، تجهیزات بهداشتی ، مواد تمیز کننده) برای عفونت های باکتریایی (از جمله سل) ، ویروسی (از جمله هپاتیت با مکانیسم انتقال تزریقی ، عفونت HIV) در نظر گرفته شده است. ) و قارچ (از جمله کاندیدیازیس ، پوستی پوستی) و همچنین برای ضد عفونی ، تمیز کردن قبل از عقیم سازی و عقیم سازی دستگاههای پزشکی ساخته شده از شیشه ، پلاستیک ، لاستیک ، فلزات (آلیاژهای تیتانیوم).

  2. سطوح موجود در محل (کف ، دیوارها ، مبلمان سخت) ، تجهیزات بهداشتی یک یا دو بار (با فاصله 15 دقیقه) با پارچه ای که آنولایت زیادی خیس می شود ، پاک می شوند.

  3. سطحی که باید تحت درمان قرار بگیرند باید به طور مساوی مرطوب شود. میزان مصرف آنولیتی برای یک مالش تنها 200 میلی لیتر ، برای مالش دو برابر (مقدار کل) - 300-400 میلی لیتر در هر متر مربع از سطح درمان شده است.

  سطوح آلوده به شدت آلوده ، تجهیزات بهداشتی با یك پارچه مرطوب شده با آنولیت از قبل تمیز می شوند.

  4- ضدعفونی وسایل پزشکی ، از جمله وسایل همراه با تمیز کردن اولیه ، در ظروف پلاستیکی یا مینا (بدون آسیب رساندن به مینای دندان) انجام می شود ، که با درب ها بسته می شوند.

  این محصولات در حالی که حباب های هوا را از بین می برند ، کاملاً در آنولیت غوطه ور شده و با کمک وسایل کمکی (سرنگ ، پیپت) و کانال های محصولات پر شده اند.

  محصولات جدا شده ضد عفونی می شوند. ابزار قفل (قیچی ، فورسپس ، نگهدارنده سوزن و غیره) باید در محلول باز شود ، زیرا قبلاً چندین حرکات کاری در محلول برای نفوذ بهتر محلول به مناطق سخت قابل دستیابی از ابزار در منطقه قلعه انجام داده بود.

  پس از پایان قرار گرفتن در معرض ضد عفونی ، محصولات به مدت 1 دقیقه با آب آشامیدنی در حال شستشو یا با پر کردن حفره ها و کانال های محصولات با آب به مدت 1 دقیقه در مخزن آب نگهداری می شوند.

  وسایل مراقبت از بیمار کاملاً در آنولیت غوطه ور است. پس از اتمام ضد عفونی ، آنها با آب جاری شسته می شوند تا بوی کلر از بین برود.

لطفاً جهت خرید تلفنی با شماره 09100219907 تماس حاصل فرمایید